GirlsClub

Forum Pomoc rejestracja
Jesteś tutaj: GirlsClub.pl » forum » dom » Robaki w domu  (Przeczytany 160751 razy)                   Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9
19 Styczeń 2008, 01:16
Natasha

gaduł‚a

to bedziecie mieli kolejne robaki w domu (wiesz aby Enel sie jutro nie czepiala ze nie na temat)
19 Styczeń 2008, 01:25
Yoanna

gaduł‚a
"Bo umrzec to zbyt mały powód by przestac kochac"

tak dokalndie, robaczki swietojanskie Tongue
ale to to sie tak szybko nie rozmnazaja i latwiej je wytepic Tongue

11 Kwiecień 2008, 19:03
mika20 zDE
Sluchajcie a mi sie w domu pojawily jakies takie male muszki, ja nie wiem jak to sie po Polsku nazywa, ale chyba muszki owocowki Grin no wiecie te co sie przy owocach kreca, takie maciupenkie, tylko ze mi nie tylko w kuchni lataja ale i w lazience, nie jest ich duzo ale mimo to denerwuje mnie to, nie wiecie jak to tepic?
11 Kwiecień 2008, 19:33
Yoanna

gaduł‚a

a nie masz zadnych owocow na wierzchu?

12 Kwiecień 2008, 16:32
mika20 zDE
No mam tam jakies dwie pomarancze no ale w kuchni a nie w lazience???
12 Kwiecień 2008, 20:30
Yoanna

gaduł‚a

no bo one do owocow zawsze lecialy..no ale w laziece?...nie wiem..bo  do wilgoci to one raczejnie bardzo...moze  cos sie gdzies zawieruszylo...

21 Kwiecień 2008, 22:08
engelsien19

gaduł‚a
ZycieNieJestLepsze AniGorszeOdMarzen,jestTylkoInne

no , albo dlatego ze masz dzwi pootwierane... ja tez mam ciagle z nimi problem, zima tak nie ale latem, to jest straznie!

1 Maj 2008, 01:18
Yoanna

gaduł‚a

i pajaki sie pobudzily i osy ..brrrr

28 Sierpień 2008, 15:49
engelsien19

gaduł‚a
ZycieNieJestLepsze AniGorszeOdMarzen,jestTylkoInne

o0n nic nie mow, ja mieszkam na ostatnim pietrze wiec ciagle jakies choplerstwo wlatuje mi do mieszkania jak mam balkon otwarty, ostatnio bak wielkosci nie wiem, mojego mozgu Tongue wlecial do mieszkania  Cool
Wysłane::  1 Maj 2008, 07:45
Nicol przeczytalam ten artykol o karalulach ..... okropienstwo
Najgorzej ze mam to chol***two w mojej kuchni  :'( Zyja w mojej zmywarce Sad Dzis ja otworzylismy , wypsikalismy sprejem na robactwa, kuchnia moja od paru dni lsni, staram sie by zadnego okruszka nie bylo, 2 kokony wyrzucilismy , pare kalaruchow juz zabilismy, wogole to walcze z nimi juz od miesiaca, ale pojawiaja sie 1 , 2 wieczorem..... ciekawe czy ten sprej pomoze. kupilam trutki i wylazylam w kuchni i pokoju. mam nadzieje , ze mi si nie zdazyly rozprowadzic. boje sie jak cholera, ze sie ich nie pozbede ....
Wysłane:: 30 Lipiec 2008, 22:47
No i wygralam wojne z tymi obrzydliwymi stworzeniami

13 Styczeń 2010, 22:46
Barbara77

dzien dobry!
Pomozcie! Nie bylo mnie miesiac w domu i po przyjezdzie (mieszkam w czterop. bloku na ostatnim pietrze, w 100-tys. miescie) odkrylam w mieszkaniu w poscieli, recznikach, ubraniach i kurzu robaczki, ok, 1.5 mm w poprzeczne czarno-zolte pasy. Co to za cholera, nie wiecie? Nigdy takich nie widzialam. Jak to sie tepi, podpowiedzcie, prosze!
13 Styczeń 2010, 22:52
siasia

gaduł‚a

rany współczuję Sad nie mam pojęcia co to ale pojed do sklepu ogrodniczego i kup cośtypu muchozol preparat na insekty  z dokładną instrukcą użytkowania, pościel ręczniki itp wypierz w wysokiej temperaturze, wietrz dużo możliwe że to od wilgoci więc może być konieczny pochłaniacz wilgoci. powodzenia Smiley

Za każdą minutę spędzoną tutaj z Wami dziewczynki moje kochane- gorąco dziękuję :*
14 Styczeń 2010, 01:36
Yoanna

gaduł‚a

a nie mialas gdzies jakiegos jedzenia zostawionego?moze w koszu na smieci!bo ja kiedys takie mialam robaki gdy jako dziecko mialam od dziadka kroliczy ogonek i on nie byl wyczyszczony i ja go zostawilam na pulce na gorze i jak sobie o nim przypomnialam to juz takie pasiaste robale go wpierdzielaly

14 Styczeń 2010, 02:29
siasia

gaduł‚a

oj łeee nieciekawie Sad

Za każdą minutę spędzoną tutaj z Wami dziewczynki moje kochane- gorąco dziękuję :*
14 Styczeń 2010, 12:35
Barbara77

Dzieki!
Znalazlam w Sieci i wiem co to jest, wiec napisze, na wypadek, gdyby u was sie pojawily. Nie wiem, jak sie nazywa po poslku, a lacinska nazwa brzmi Attagenus pellio. Dorosly owad jest zuczkiem zyjacym na zewnatrz, zywi sie na kwiatach. Wlatuje wiosna i latem przez okna do mieszkan. Larwy i zuczki NIE sa niebezpieczne dla czlowieka, za to larwy zra z upodobaniem welne, futra, materialy. Przesiaduja w szczelinach podlog, pod listwami, w kurzu, gdzie tez znajduja pozywke. Ulubiona potrawa larw: wlosy.

Foto larwy: http://img262.imageshack.us/i/amster019tj2.jpg/
Dorosly owad (4 - 6 mm): http://en.wikipedia.org/wiki/Attagenus_pellio
Wiecej o nim (po rosyjsku):
http://books.google.com/books?id=nex2re8XZQcC&pg=PT862&lpg=PT862&dq=Attagenus+pellio+%D0%B6%D1%83%D1%87%D0%BE%D0%BA&source=bl&ots=bqitVPQt-V&sig=_-fxFNb2LPw59FhQIF3R-HkeoVI&hl=ru&ei=a_VOS7j6MND44gaWldWICQ&sa=X&oi=book_result&ct=result&resnum=1&ved=0CAcQ6AEwAA#v=onepage&q=Attagenus%20pellio%20%D0%B6%D1%83%D1%87%D0%BE%D0%BA&f=false
« Ostatnia zmiana: 14 Styczeń 2010, 12:47 wysłała Barbara77 »
14 Styczeń 2010, 17:38
Yoanna

gaduł‚a

ojej paskudztwo!! dziekuje za wiadomosc Smiley moze sie kiedys przyda! no i powodzenia

Drukuj  
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9