GirlsClub

Forum Pomoc rejestracja
Jesteś tutaj: GirlsClub.pl » forum » wizaż » Polecane podkłady i pudry (Przeczytany 6245 razy)                   Strony: [1]
25 Wrzesień 2006, 15:08
Nicole

gaduł‚a

Piszcie tutaj jakie Waszym zdaniem podkłady lub pudry są dobre i dlaczego.
Ja polecam Vichy Dermablend podkład i puder fiksujący, moim zdaniem ma jedną wadę jest zbyt różowy jak dlamnie ja mam strasznie żółtą cerę
26 Wrzesień 2006, 07:45
dorcia1100

Przed wakacjami koleżanka zaproponowała mi zebym kupiła sobie podkład Corolstay firmy REVLON, jest drogi, ale uważam ze najlepszy ze wszystkich jaki miałam. Jest bardzo wydajny ponieważ jest żadki, po nałożeniu nie trzeba już nakładać pudru, i nawet jak pada deszcz to nie zostawia śladów (chyba ze jest ulewa-ale jeszzce na ulewie nie próbowałam Tongue ). (Pisałam to9 chyba przy pudrach więc moderatorka moze go z tamtąd usunąć jeżeli chce, bo tu właśnie powstał temat do którego moja odp. bardzie pasuje Wink )Wszystkim go polecam
« Ostatnia zmiana: 26 Wrzesień 2006, 07:48 wysłała dorcia1100 »

26 Wrzesień 2006, 10:00
Nicole

gaduł‚a

a ile kosztuje taki podkład, i czy można go kupić w aptece? Jarównież słyszałam na temat tego podkładu same dobre opinie
26 Wrzesień 2006, 10:04
mamba
o_O ja tez jestem ciekawa ile kosztuje i czy szeroka ma kolorstyke?
26 Wrzesień 2006, 12:51
Nicole

gaduł‚a

znalazłam informacje na temat tego podkładu Revlo ColorStay - kosztuje w promocji 59 zł, a poza promocją 69zl. Jednak kolory mnie nie satysfakcjonują są zbyt różowe jak dlamnie, ja muszę mieć maksymalnie zółty odcień
26 Wrzesień 2006, 13:43
mamba
hmmm "natural tan" jest całkiem całkiem, chociaz są wg. mnie zbyt duże rożnice pomiędzy odcieniami.
26 Wrzesień 2006, 16:57
dorcia1100

Ja zapłaciłam za niego 69zł, ale kupowałam w orginalnym sklepie wiec nie powiem ci czy mozna kupić go w aptece, ale wydajemi się, ze nie. Wogule bardzo ciężko go dostań, na mój odcień czekałam prawie miesiac :/

26 Wrzesień 2006, 17:07
mamba
Dorota,a który masz odcień? I czy pokrywa sie z tym, który prezentowany jest w palecie?
26 Wrzesień 2006, 17:22
wyderka

cicha woda
**
Naród, Młodzież, Idea

ja polecam podkład rimmela. cena 30 zł. bardzo dobry. ukryje niedoskonałości skóry ale nie rzuca sie w oczu. nawet jak nalozyci go duzo. rozswietla cere. tylko jedne minus- jak sie stoi na sloncu stwarza efekt jakby sie miało na twarzy brokat. taki delikatny :0

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty
To też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze
A drugie po nim skacze
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie
Ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół
Drugie ciągnie je ku górze
26 Wrzesień 2006, 17:59
mamba
Uzywalam go! i tez uwazam, ze jest swietny, jednak przerzucilam sie na Rimmel Stay Mate :] potrzebowalam czegos matujacego, a ten matuje idealnie i jak jest goraco to nie splywa z twarzy :]
26 Wrzesień 2006, 18:26
Nicole

gaduł‚a

a ten rimmel to jest raczej różowy czy wpada w żółty?
27 Wrzesień 2006, 07:30
wyderka

cicha woda
**
Naród, Młodzież, Idea

tak szczerze to nie wiem Smiley
używam go bo po nim mam ładna cere Smiley taka gładka i nie widac ze mam podkład Smiley i dostosowuje sie do koloru skóry.

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty
To też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze
A drugie po nim skacze
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie
Ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół
Drugie ciągnie je ku górze
9 Październik 2006, 21:13
dorcia1100

Dorota,a który masz odcień? I czy pokrywa sie z tym, który prezentowany jest w palecie?
Ja mam kolor naturalny (natural tan), ale czy pokrywa się z kolorem na palecie to nie wiem (na zdięciu kolory inaczej wyglądają niz na żywo) bo podkład załatwiała mi koleżanka
A zdięcie, które wrzuciła Nicole to chyba nie ten podkład, albo zmienili butelke. Moja jest z takim co się wyciska (nie wi9em jak się to nazywa), jest węższa ale dłuższa i odcień nie jest różowy idealnie dopasowuje się do cery. Bardzo dobrze matuje i jest bardzo wydajny. naprawde go polecam, a jak jest gorąco to również nie spływa, a ja miałam własnie z tym problem i koleżanka, o której wczesniej wspomniałam doradziła mi właśnie go i jestem w 100% zadowolona Smiley
Ps. Mam prośbe do administartorki. Czy mogłabyś pisać Dorcia a nie dorota bo jest na forum użytkowniczka o takim imieniu Smiley
« Ostatnia zmiana: 9 Październik 2006, 21:25 wysłała dorcia1100 »

10 Październik 2006, 11:02
marta

gaduł‚a

Recover rimmla jest podkładem rozświetlającym (ma w składzie mikrodrobinki jakiejś substancji) dlatego może błyszczeć na słońcu. Nadaje twarzy świeżości. W palecie są dość jasne odcienie, nie pamiętam czy są wpadające w żółty kolor. Ideal Balance L'Oreala kojarzę że miał w swojej palecie odcień, który przypominał kolor żółty. Dość dobry podkład i polecam go wszystkim o skórze mieszanej.
MatteCashmere L'Oreala to aktualnie mój podkład. Pozostawia przyjemne uczucie na twarzy, ma pudrową konsystencję i długo się utrzymuje. Jednak przy suchej skórze (a właście teraz taką mam) kiepsko się pokrywa.

"Miłość zwycięża wszystko poza ubóstwem i bólem zębów"
http://www.greenpeace.org/poland/wieloryby/
10 Październik 2006, 12:20
Nicole

gaduł‚a

Polecam puder sypki, rozświetlający Lancome. Właśnie go dostałam na urodziny i jest super, mam odcien 3. Pozostawia taką warstwę w kolorze złota, super na imprezki
  Drukuj  
Strony: [1]